Hakkımızda

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

 

 

Çağın getirdiği teknolojik avantajları geçmişten gelen tecrübe ile harmanlayarak endüstrinin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri müşterilerine sunmaktadır. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini önceleyerek rekabetçi fiyatlar ile her geçen gün piyasadaki konumunu güçlendiren firmamız  İstanbul  İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde hizmet vermektedir.

Her türlü basınçlı ve basınçsız kapların imalatını, alanında yetkin kadrosuyla üretirken; bunların yanında uluslar arası kaynak mühendisliği diplomasına sahip ekibiyle kaynak teknolojisi ve tahribatlı / tahribatsız muayene yöntemlerinde ulusal ve uluslararası mevzuat ve yönetmeliklere uygun danışmanlık hizmeti vermektedir.

URT Mühendislik çeşitli Belgelendirme Kurumları tarafından almış olduğu kalite ve personel belgeleri ile sektöründe öncülük yaparak kalite anlayışını yeniden tanımlamayı hedeflemektedir.

ce-mark

(PED) 2014/68/EU Basınçlı Ekipmanlar Yönetmeliği ve (SPVD) 2014/29/EU Basit Basınçlı Kaplar Yönetmeliği gerekliliklerine uygun üretim yapılmaktadır.

TUV NORD

Başlıca Ürünlerimiz

-Hava Tankları
-Seperatör Tankları
-Lpg Tankları
-Amonyak  ve CO2 Tankları
-Kumlama  Tankları
-Yüksek Basınçlı Tankları

-Hidrofor ve Akümülasyon Tankları
-Yangın Tankları
-Galvenizli Tanklar
-Vakum Tankları
-Yakıt Ve Depolama Tankları
-Paslanmaz Basınçlı  Tanklar
-Özel Basınçlı Kap İmalatı

Hayaliniz. Misyonumuz.

Sıkı Çalışmaya ve Özveriye İnanıyoruz

URT Mühendislik, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında basınçlı kaplar sektöründe  birçok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve URT Mühendislik, basınçlı kap ve kazan sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

URT Mühendislik, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla, gösterdiği üstün başarılarla dünyanın dört bir tarafından gelen dev kuruluşların arasından sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.

İşini büyütmek İster misin?

birlikte yapabiliriz